Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2023 m. lapkričio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Prekybos centras internete Pigu.lt ir toliau išlieka populiariausia interneto parduotuve Lietuvoje.

Bilietai.lt internetinė parduotuvė ir toliau gerina savo rezultatus ir kyla per vieną poziciją į 4 vietą reitinge.

Vaistus internete siūlanti Gintarine.lt kyla per dvi pozicijas ir po penkių mėnesių pertraukos sugrįžta į 9 vietą.

Dar viena bilietais į renginius prekiaujanti elektroninė parduotuvė Kakava.lt gerina savo rekordą ir kyla į 22 vietą reitinge.

Buitinės technikos interneto parduotuvė Novastar.lt kyla per penkiasdešimt dvi pozicijas į 56 vietą ir taip gerina savo rekordą.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja interneto parduotuvė Kinect.lt, kuri kyla per šimtą šešiasdešimt devynias pozicijas į 97 vietą reitinge.

Trečią mėnesį reitinge dalyvaujanti oficiali Kauno Žalgirio atributikos parduotuvė internete Zalgiris.lt gerina savo rekordą ir kyla per penkiasdešimt pozicijų į 138 vietą.

Paslaugų rezervacijos internetinė parduotuvė BookItNow.lt kyla per šešiasdešimt dvi pozicijas į 148 vietą reitinge ir taip gerina savo rekordą.

Elektroninė parduotuvė DecoFlux.com kyla per aštuoniasdešimt penkias pozicijas į 225 vietą. Tai yra aukščiausia pozicija nuo dalyvavimo reitinge pradžios prieš tris mėnesius.

Pakavimo prekių interneto parduotuvė DezutesPakavimui.lt kyla per dvidešimt tris pozicijas į 283 vietą reitinge.

Vaikiškų prekių parduotuvė internete PiguVaikui.lt dar vieną mėnesį iš eilės gerina savo rekordą ir kyla per keturias pozicijas į 314 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2023 metų lapkričio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 341 interneto parduotuvė.

2023 metų lapkričio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Exit mobile version