Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2023 m. rugpjūčio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Nepaisant mažėjančio atotrūkio Pigu.lt ir toliau išlieka populiariausia internetine parduotuve Lietuvoje.

Po mėnesio pertraukos TopoCentras.lt internetinė parduotuvė kyla per vieną poziciją ir sugrįžta į 3 vietą reitinge.

Jau trečią mėnesį iš eilės bilietų į renginius elektroninė parduotuvė Bilietai.lt gerina savo rekordą ir kyla per vieną poziciją į 8 vietą.

Internetinių vaistinių kategorijos lyderė EuroVaistine.lt kyla per vieną poziciją į 9 vietą reitinge.

Telekomunikacijų operatoriaus Bite.lt interneto parduotuvė kyla per dvi pozicijas į 10 vietą ir po daugiau nei metų laiko grįžta į pirmąjį dešimtuką.

Naudotų automobilių dalių parduotuvė internete RRR.LT kyla per penkias pozicijas į 18 vietą.

Parduotuvių tinklo Iki.lt internetinė parduotuvė gerina savo rekordą ir kyla per penkias pozicijas į 25 vietą.

Bilietus į renginius internetu siūlanti Kakava.lt taip pat gerina savo rekordą ir kyla per šešias pozicijas į 33 vietą.

Pirmi.lt internetinė parduotuvė kyla per aštuoniolika pozicijų į 37 vietą reitinge ir taip dar kartą gerina savo rekordą.

Tauriaisiais metalais prekiaujanti Florinus.lt elektroninė parduotuvė kyla per aštuoniasdešimt vieną poziciją į 45 vietą reitinge ir tai yra pirmasis kartas, kai ši svetainė patenka tarp penkiasdešimties populiariausių parduotuvių. Šis pokytis yra didžiausias šuolis aukštyn šio mėnesio reitinge.

Poilsines keliones siūlanti AirGuru.lt kyla per vieną poziciją į 46 vietą reitinge.

Sporto prekių prekybos tinklo Sportland.lt interneto parduotuvė kyla per penkias pozicijas į 60 vietą.

Antrą mėnesį reitinge dalyvaujanti Srotas24.lt automobilių dalių parduotuvė internete gerina savo rekordą ir kyla per vieną poziciją į 70 vietą reitinge.

Internetinė parduotuvė Sinerta.lt kyla per trylika pozicijų į 99 vietą reitinge ir tai yra pirmas kartas, kai ši parduotuvė patenka į pirmąjį šimtuką.

Sodoroze.lt elektroninė parduotuvė kyla per šešias pozicijas į 134 vietą.

Interneto parduotuvė Printera.lt dar kartą gerina savo rekordą ir kyla per dvidešimt vieną poziciją į 140 vietą reitinge.

Drabužių parduotuvė internete Miestomada.lt kyla per keturias pozicijas į 156 vietą ir taip gerina savo rekordą reitinge.

Pasiutusios lapės naujasis vardas BookItNow.lt debiutavęs reitinge prieš mėnesį gerina rezultatą ir kyla per trisdešimt penkias pozicijas į 165 vietą.

Trečiąjį mėnesį reitinge dalyvaujanti gyvūnų prekių parduotuvė internete Mumbo.lt gerina savo rekordą ir kyla per devyniolika pozicijų į 177 vietą reitinge.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2023 metų rugpjūčio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 207 interneto parduotuvės.

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Exit mobile version