Pridėti interneto parduotuvę

Populiariausių interneto parduotuvių reitingas sudaromas pagal viešai skelbiamą bei svetainių pateiktą informaciją. Į reitingą įtraukiamos visos interneto parduotuvės, kurios siūlo savo prekes ar paslaugas klientams iš Lietuvos.

Parduotuvės pozicija reitinge nustatoma pagal lankomumą Lietuvoje, pardavimų Lietuvos klientams, socialinių tinklų sekėjų skaičių bei kitus kriterijus. Tikslesniam pozicijos nustatymui rekomenduojama elektroninėms parduotuvėms pateikti duomenis apie savo svetainės lankomumą bei pardavimų apyvartą.

Duomenų teikimas

Jei naudojate Google Analytics, duomenis apie savo svetainės lankytojų skaičių galite pateikti nustatydami automatinį „Google Analytics: Vietovė“ ataskaitos siuntimą el. paštu kas mėnesį 1-ąją mėnesio dieną.

Jei naudojate kitas statistikos priemones, ataskaitos apie lankytojų skaičių turi pasiekti mus iki kiekvieno mėnesio 5 d. už praėjusį mėnesį.

Ataskaitos siunčiamos el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Svetainės naujienos

Jei norite paskelbti apie pokyčius (įsigijimai, plėtra, naujos kategorijos asortimente, pasiekti rezultatai ir pan.) savo parduotuvėje, naujienas galite siųsti el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Svetainės įtraukimas į reitingą

Norėdami pridėti savo svetainę į reitingą, prašome užpildyti anketą žemiau.

Po anketos užpildymo, jūsų svetainė į reitingą bus įtraukta nuo sekančio mėnesio, jei ji atitinka keliamus reikalavimus dalyvauti reitinge.