Atsakomybės ribojimas ir privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: http://internetoparduotuves.lt

Atsakomybės ribojimas

Tinklapyje yra pateikiama informacija apie interneto parduotuves bei kitomis su elektronine komercija bei prekyba susijusiomis temomis. Taip pat sudaromi populiariausių interneto parduotuvių reitingai, kurių metodologija yra sukurta reitingo autorių.

Nepaisant to, kad siekiama užtikrinti turinio kokybę, tačiau pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar klaidų. Reitingų sudaryme taip pat galimos klaidos dėl pilnos informacijos neturėjimo ar metodologijos teisingumo, todėl šie reitingai turėtų būti vertinami kaip reitingo sudarytojų asmeninė nuomonė. Autoriai gali atlikti turinio pakeitimus bet kuriuo momentu.

Tinklapis neatsako už tai, kad nuorodos į pateiktas svetaines bus tikslios jų paspaudimo momentu. Kadangi vienas iš svetainės pajamų šaltinių yra pajamos iš reklamos ir tarpininkavimo, dalis nuorodų gali būti pagrįstos partnerystės (affiliate) principu ir už tai tinklalapis gali gauti pajamų, tačiau šis bendradarbiavimas neturi įtakos reitingų sudarymui, nes jis sudaromas vienodai visoms svetainėms pagal turimą informaciją.

Jūs sutinkate su tuo, kad bet koks turinys, kurį jūs skaitote, siunčiatės ar kitaip gaunate yra jūsų rizika, todėl privalote imtis reikalingų saugumo priemonių ir tik jūs atsakote už žalą savo sveikatai, turtui ar informacijai bei prisiimate visą išlaidas šios žalos atlyginimui.

Tinklalapis pasilieka teisę bet kada keisti svetainės koncepciją, taisykles, reitingų sudarymo metodologiją be išankstinio perspėjimo.

Už svetainėje skelbiamą reklamą, atsako jos užsakovas. Už svetainėje paskelbtus komentarus, atsako tų komentarų autoriai.

Autorinės teisės

Griežtai draudžiama šiame tinklalapyje paskelbtą informaciją naudoti kitose svetainėse arba platinti mūsų informaciją kuriuo nors pavidalu be sutikimo.

Prieš naudodami mūsų paskelbtą informaciją, prašome informuoti el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Tinklalapis neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus. Siųsdami šią informaciją, jūs sutinkate, kad šios informacijos autorių teisės priklauso tinklalapiui ir mes neprivalėsime atlyginti už šią informaciją. Mes galime šią informaciją atkurti, platinti, skelbti ir publikuoti nurodant autoriaus vardą taip, kaip jis buvo pateiktas. Jokie kiti asmenys neturi teisės naudoti šią informaciją be tinklalapio sutikimo.

Svetainėje naudojami vaizdai iš Fotor vaizdo duomenų bazės bei kitų viešai prieinamų šaltinių. Jei manote, kad naudojami vaizdai pažeidžia jūsų autorių teises, informuokite ir mes juos pašalinsime.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Kontaktų formos

Kai jūs pateikiate informaciją per mūsų kontaktų formas, ši informacija naudojama svetainių reitingų sudarymui ir susisiekimui su svetainių autoriais informacijos patikslinimui.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Šioje svetainėje lankytojų veiksmai puslapyje yra analizuojami naudojant Google Analytics įrankius. Plačiau apie Google Analytics slapukus galite paskaityti https://support.google.com/analytics/answer/6004245.

Informacija apie reitinge dalyvaujančias svetaines

Reitinge dalyvaujančių svetainių atstovai gali pateikti informaciją apie jų elektroninės parduotuvės lankomumą, pardavimų pajamas, socialinių tinklų sekėjų skaičių ir kitus duomenis, kurie naudojami reitingo sudarymui. Šie duomenys kaupiami ir apdorojami reitingų sudarymo tikslais.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

El. paštas: info@internetoparduotuves.lt