Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2022 m. birželio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Atnaujintame populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitinge pirmasis lyderių septintukas išsaugo savo pozicijas, o Pigu.lt jau penkiasdešimt šeštą kartą išlieka 1 vietoje.

Pirmasis pokytis fiksuojamas avalynės elektroninės parduotuvės eavalyne.lt pozicijoje. Ji kyla per dvi pozicijas į 8 vietą ir tai yra aukščiausia pozicija per pastaruosius metus.

Po mėnesio pertraukos į 9 vietą sugrįžta Bite.lt internetinė parduotuvė, kuri kyla per dvi pozicijas aukštyn.

KelioniuAkademija.lt jau trečią mėnesį iš eilės gerina savo rekordą ir šį mėnesį kyla per dvi pozicijas į 22 vietą.

Grožio paslaugas internetu siūlanti Treatwell.lt kyla per tris pozicijas į 31 vietą ir taip gerina savo rekordą reitinge.

Bilietus į renginius internetu siūlanti Kakava.lt kyla per trylika pozicijų į 51 vietą reitinge.

Trečią mėnesį reitinge dalyvaujanti moteriškų drabužių interneto parduotuvė Diavolesa.lt kyla per septynias pozicijas į 173 vietą reitinge.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja bilietus į renginius siūlanti elektroninė parduotuvė Ticketmarket.lt, kuri kyla per aštuoniasdešimt keturias pozicijas į 178 vietą.

Šventinės atributikos elektroninė parduotuvė PartyInbox.lt kyla per trylika pozicijų į 182 vietą ir tai yra aukščiausia pozicija reitinge per pastaruosius tris mėnesius.

Namų dekoro prekėmis iš Skandinavijos prekiaujanti Torvi.lt internetinė parduotuvė kyla per dvi pozicijas į 279 vietą.

Šio mėnesio reitinge debiutuoja Manaaki.lt parduotuvė internete, kuri užėmė 283 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2022 metų birželio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 283 elektroninės parduotuvės.

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Exit mobile version