Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2021 m. gruodžio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Pigu.lt jau penkiasdešimtą mėnesį iš eilės išlieka lydere tarp populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje.

Tuo tarpu 3 pozicijoje vėl fiksuojami pokyčiai. Į šią poziciją po mėnesio pertraukos sugrįžta Telia.lt interneto parduotuvė.

Loterijos bilietus internetu siūlanti Perlas.lt taip pat gerina savo poziciją ir kyla į 4 vietą. Prieš mėnesį ji buvo aštuntoje vietoje.

Savo poziciją taip pat gerina ir telekomunikacijų operatoriaus Bite.lt internetinė parduotuvė. Ji kyla kyla per vieną poziciją į 8 vietą.

Elektroninė vaistinė Eurovaistine.lt kyla per keturias pozicijas į 9 vietą ir po mėnesio pertraukos susigražina vaistinių kategorijos lyderės poziciją. Tuo tarpu jos konkurentė Gintarine.lt kyla per dvi pozicijas į 10 vietą.

Drabužiais ir avalyne prekiaujant Modivo.lt kyla dešimt pozicijų į 25 vietą ir taip gerina savo pozicijos rekordą reitinge.

Dovanas internetu siūlanti GeraDovana.lt taip pat gerina savo rekordą ir kyla per trylika pozicijų į 28 vietą.

Alkoholiniais gėrimais prekiaujanti Vynoteka.lt kyla per dvidešimt keturias pozicijas į 37 vietą ir tai yra aukščiausia šios parduotuvės vieta reitinge nuo 2021 metų sausio mėnesio, kai ji debiutavo reitinge.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja bilietus į renginius internetu siūlanti Kakava.lt, kuri kyla per penkiasdešimt pozicijų į 56 vietą reitinge ir tai yra aukščiausia šios svetainės pozicija reitinge per visą dalyvavimo reitinge istoriją.

Kompiuteriniais žaidimais ir konsolėmis prekiaujanti Baitukas.lt interneto parduotuvė kyla per penkiolika pozicijų į 58 vietą ir gerina savo pozicijos rekordą reitinge.

Šį mėnesį po pertraukos į reitingą sugrįžta penkios interneto elektroninės parduotuvės. Aukščiausią poziciją užėmė batų parduotuvė Danija.lt, kuri šio mėnesio reitinge užėmė 62 vietą ir tai yra aukščiausia šios parduotuvės pozicija reitinge per visą istoriją.

Kino bilietus internetu siūlanti Multikino.lt kyla per keturiolika pozicijų į 69 vietą ir tai yra aukščiausia pozicija nuo rugsėjo mėnesio, kai ji debiutavo reitinge.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2021 metų gruodžio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 165 elektroninės parduotuvės.

2021 metų gruodžio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.