Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2021 m. kovo mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Nepaisant mažėjančio atotrūkio Pigu.lt ir toliau išlieka populiariausia interneto parduotuve Lietuvoje, o kitos pirmojo trejetuko svetainės išlaiko savo pozicijas.

Pirmasis pokytis fiksuojamas Perlas.lt reitingo pozicijoje. Ši loterijos bilietais prekiaujanti svetainė kyla per dvi pozicijas į 4 vietą ir tai yra aukščiausia pozicija per dalyvavimo reitinge istoriją nuo rugsėjo mėnesio.

Dar vienas rekordas fiksuojamas Eavalyne.lt pozicijoje. Ši avalynės elektroninė parduotuvė kyla per aštuonias pozicijas į 5 vietą ir tai yra aukščiausia pozicija nuo 2018 metų kovo mėnesio, kai svetainė buvo įtraukta į reitingą.

Spalio mėnesį reitinge debiutavusi aprangos internetinė parduotuvė AboutYou.lt kyla per penkias pozicijas į rekordinę 6 vietą reitinge.

Trečią mėnesį reitinge dalyvaujanti statybos ir kitų prekių namams parduotuvė MokiVezi.lt gerina savo rezultatą ir kyla per dvi pozicijas į 21 vietą.

Šio mėnesio reitinge debiutuoja septynios naujos interneto parduotuvės. Aukščiausią poziciją tarp jų užėmė naudotų dalių, įrangos ir aksesuarų internetinė parduotuvė RRR.LT, kuri debiutuoja 26 vietoje.

Nuo vasario mėnesio dalyvaujanti reitinge sodo bei daržo prekių parduotuvė ZaliaStotele.lt kyla per vienuolika pozicijų į 31 vietą. Tuo tarpu taip pat antrą mėnesį reitinge dalyvaujanti elektroninių bilietų parduotuvė Traukiniobilietas.lt kyla per tris pozicijas į 34 vietą.

Aprangos grupės parduotuvė internete Soulz.lt gerina savo rezultatą per aštuonias pozicijas ir kyla į 56 vietą reitinge, o tuo tarpu grožio paslaugas siūlanti Treatwell.lt kyla per vieną poziciją į 59 vietą.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja statybos ir remonto prekių elektroninė parduotuvė Bausa.lt, kuri kyla per dvidešimt penkias pozicijas į 70 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2021 metų kovo mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 158 elektroninės parduotuvės.

2021 metų kovo mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.