Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2022 m. kovo mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Penkiasdešimt trečiasis populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitingas per kurį Pigu.lt dar nei karto neužleido lyderės pozicijų, o šį mėnesį ir vėl pradėjo didinti atotrūkį nuo kitų rinkos dalyvių.

Antrą mėnesį iš eilės savo pozicijas gerina drabužių internetinė parduotuvė AboutYou.lt, kuri kyla per šešias pozicijas į 4 vietą reitinge, o tai yra aukščiausia pozicija nuo dalyvavimo reitinge pradžios prieš aštuoniolika mėnesių.

Savo pozicijas taip pat gerina ir telekomunikacijų operatoriaus Tele2.lt elektroninė parduotuvė. Ji kyla per vieną poziciją į 5 vietą reitinge.

Interneto vaistinė ManoVaistine.lt gerina savo rekordą ir kyla per dvi pozicijas į 27 vietą.

KavosDraugas.lt parduotuvė internete antrą mėnesį iš eilės gerina savo rekordą reitinge ir kyla per trylika pozicijų į 31 vietą.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja dviračių interneto parduotuvė Bikko.lt, kuri kyla per trisdešimt devynias pozicijas į 65 vietą.

Sveikų, ekologiškų ir natūralių produktų internetinė parduotuvė Livinn.lt kyla per vienuolika pozicijų į 71 vietą ir gerina savo rekordą reitinge.

Karinės aprangos elektroninė parduotuvė Army-shop.lt po trisdešimt vieno mėnesio pertraukos sugrįžta į reitingą 92 pozicijoje ir tai yra aukščiausia poziciją kurią per dalyvavimo reitinge istoriją yra pasiekusi ši parduotuvė.

Trečią mėnesį reitinge dalyvaujanti stogo dangų interneto parduotuvė StatybaPigiau.lt ir toliau gerina savo pozicijas ir kyla per šešiolika pozicijų į 123 vietą.

Trobos.lt parduotuvė internete kyla per aštuoniolika pozicijų į 131 vietą ir gerina savo rekordą reitinge.

Šio mėnesio reitingo 162 vietoje debiutuoja CBD aliejaus elektroninė parduotuvė Cannitex-cbdaliejai.lt.

Elektromobilių įkrovimo stotelių internetinė parduotuvė VoltLab.lt kyla per tris pozicijas į 165 vietą, o tai yra aukščiausia pozicija nuo dalyvavimo reitinge pradžios prieš tris mėnesius.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2022 metų kovo mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 166 elektroninės parduotuvės.

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Exit mobile version