Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2021 m. liepos mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Po mėnesio pertraukos Pigu.lt pradėjo didinti atotrūkį nuo antrosios vietos ir toliau išlieka populiariausia interneto parduotuve Lietuvoje.

Pirmasis pokytis fiksuojamas Telia.lt pozicijoje. Ši elektroninė parduotuvė kyla per vieną poziciją į 5 vietą.

Po keturių mėnesių pertraukos į 7 vietą sugrįžta namų elektronikos internetinė parduotuvė TopoCentras.lt. Ji kyla per vieną poziciją iš aštuntos vietos.

Telekomunikacijų operatorės elektroninė parduotuvė Bite.lt kyla per vieną poziciją ir po mėnesio pertraukos sugrįžta į 9 vietą.

Po dviejų mėnesių pertraukos į pirmąjį dešimtuką sugrįžta populiariausia interneto vaistinė Eurovaistine.lt. Ji kyla per dvi pozicijas į 10 vietą.

Traukinių bilietais prekiaujanti Traukiniobilietas.lt kyla per dvi pozicijas į 15 vietą ir tai yra aukščiausia šios svetainės pozicija nuo šių metų sausio mėnesio.

Grožio paslaugas internetu siūlanti Treatwell.lt taip pat gerina savo rekordą. Ji kyla per šešioliką pozicijų į 35 vietą.

Sporto prekių parduotuvė Decathlon.lt kyla per tris pozicijas į 40 vietą ir tai yra aukščiausia pozicija reitinge nuo 2019 metų rugsėjo mėnesio.

Kompiuterinių žaidimų ir konsolių elektroninė parduotuvė Baitukas.lt dalyvavimą reitinge pradėjo tik šių metų vasario mėnesį, o šio mėnesio reitinge kyla per dvidešimt keturias pozicijas į 59 vietą ir tai yra aukščiausia pozicija per dalyvavimo reitinge istoriją.

Kelionių internetinė parduotuvė Kelioniuakademija.lt po mėnesio pertraukos sugrįžta į reitingą 62 vietoje ir tai yra aukščiausia pozicija nuo dalyvavimo reitinge pradžios.

Poilsį ir pramogas Lietuvoje siūlanti MakaliausLietuva.lt kyla per dvi pozicijas į 65 vietą ir taip gerina savo rekordą reitinge.

Sekso prekių interneto parduotuvė Fantazijos.lt demonstruoja didžiausią šuolį aukštyn ir kyla per trisdešimt septynias pozicijas į 67 vietą. Tai yra aukščiausia šios svetainės pozicija per visą dalyvavimo reitinge istoriją.

Draudimą internetu siūlanti Gjensidige.lt kyla per dvidešimt tris pozicijas į 74 vietą ir taip pat gerina savo rekordą reitinge.

Restoranų gidas Meniu.lt kyla per vienuolika pozicijų į 84 vietą, kuri yra aukščiausia pozicija nuo pat dalyvavimo reitinge pradžios lapkričio mėnesį.

Kovo mėnesį reitinge debiutavusi internetinė parduotuvė Diguva.lt gerina savo rekordą ir kyla per dvi pozicijas į 149 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2021 metų liepos mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 156 elektroninės parduotuvės.

2021 metų liepos mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.