Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2022 m. gegužės mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

55 kartą skelbiamo populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitingo lyderės poziciją ir toliau išsaugo Pigu.lt. Savo pozicijas išsaugo ir kitos pirmojo trejetuko parduotuvės.

Po šešių mėnesių pertraukos į 4 vietą sugrįžta Tele2.lt internetinė parduotuvė, kuri kyla per tris pozicijas aukštyn.

Šio mėnesio reitinge debiutuoja dvi naujos interneto parduotuvės. Aukščiausią poziciją užėmė traukinių bilietais prekiaujanti LTGlink.lt, kuri anksčiau veikia kaip Traukiniobilietas.lt. Ši parduotuvė užėmė 7 vietą reitinge.

Į pirmąjį dešimtuką po septynių mėnesių pertraukos sugrįžta avalynės elektroninė parduotuvė eavalyne.lt, kuri kyla per vieną poziciją į 10 vietą.

KelioniuAkademija.lt ir toliau gerina savo rezultatus. Šį mėnesį ji kyla per trisdešimt penkias pozicijas į 24 vietą, o tai yra aukščiausias rezultatas per visą dalyvavimo reitinge istoriją.

Savo rekordą taip pat gerina ir trečią mėnesį reitinge dalyvaujanti Bonami.lt parduotuvė internete. Ji kyla per dvidešimt septynias pozicijas į 60 vietą.

Baldų internetinė parduotuvė Baldusale.lt kyla per penkiasdešimt septynias pozicijas į 79 vietą.

Kosmetikos elektroninė parduotuvė Inbeauty.lt gerina savo rekordą reitinge ir kyla per devynias pozicijas į 117 vietą.

Jau penktąjį mėnesį reitinge dalyvaujanti Statybapigiau.lt kyla per trylika pozicijų į 118 vietą ir toliau gerina savo rekordą reitinge.

Elektroninė parduotuvė 2di.lt kyla per šimtą septyniolika pozicijų į 159 vietą. Tai yra ir didžiausias šuolis aukštyn šio mėnesio reitinge.

Internetinė moteriškų drabužių parduotuvė Diavolesa.lt kyla per dvidešimt septynias pozicijas į 180 vietą.

Šventinės atributikos elektroninė parduotuvė PartyInbox.lt kyla per keturiolika pozicijų į 195 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2022 metų gegužės mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 287 elektroninės parduotuvės.

2022 metų gegužės mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.