Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2023 m. rugsėjo mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Prekybos centras internete Pigu.lt ir toliau išlieka populiariausia interneto parduotuve Lietuvoje.

Telekomunikacijų operatoriaus Bite.lt elektroninė parduotuvė kyla per keturias pozicijas į 6 vietą ir taip užima antrąją poziciją kategorijoje. Paskutinį kartą šioje pozicijoje ši svetainė buvo prieš daugiau nei penkis metus.

Panašų šuolį demonstruoja ir knygomis internetu prekiaujanti Knygos.lt, kuri kyla per keturias pozicijas į 9 vietą ir tai yra pirmas kartas per reitingų istoriją, kai ši parduotuvė patenka į pirmąjį dešimtuką.

Savo rekordą taip pat gerina ir bilietų į renginius interneto parduotuvė Kakava.lt, kuri kyla per aštuonias pozicijas į 25 vietą.

Automobilių dalių elektroninė parduotuvė Srotas24.lt kyla per trisdešimt aštuonias pozicijas į 32 vietą reitinge.

Autorizuotas Apple produktų internetinė parduotuvė iStore.lt gerina savo rekordą ir kyla per dvidešimt keturias pozicijas į 49 vietą.

Sinerta.lt parduotuvė internete kyla per dvidešimt tris pozicijas į 76 vietą ir taip trečią savaitę iš eilės gerina savo rekordą reitinge.

Po mėnesio pertraukos į reitingą 122 vietoje sugrįžtanti interneto parduotuvė RenginioPartneris.lt tuo pačiu pagerina ir savo rekordą reitinge.

Printera.lt elektroninė parduotuvė kyla per septyniolika pozicijų į 123 vietą reitinge.

Internetinė parduotuvė Sodoroze.lt kyla per tris pozicijas į 131 vietą reitinge.

Audio knygas siūlanti Audioteka kyla per penkiasdešimt dvi pozicijas į 134 vietą ir tai yra didžiausias šio mėnesio šuolis aukštyn.

Paslaugas internetu siūlanti BookItNow.lt kyla per vienuolika pozicijų į 154 vietą reitinge.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2023 metų rugsėjo mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 338 interneto parduotuvės.

2023 metų rugsėjo mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje
2023 metų rugsėjo mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.