Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2022 m. balandžio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Pigu.lt jau penkiasdešimt ketvirtąjį kartą išlieka populiariausia interneto parduotuve Lietuvoje.

Pirmasis pokytis šio mėnesio reitinge fiksuojamas 4 vietoje, į kurią po mėnesio pertraukos sugrįžta prekybos centras internete Varle.lt.

Po mėnesio į 5 vietą taip pat sugrįžta ir per vieną poziciją kylanti internetinė parduotuvė TopoCentras.lt.

Trečią mėnesį naujų vardu veikiantys loterijų namai internete Loto.lt kyla per keturias pozicijas į kol kas aukščiausią 6 vietą.

Aprangos ir avalynės interneto parduotuvė Zalando.lt kyla per keturias pozicijas ir po keturių mėnesių pertraukos sugrįžta į pirmąjį dešimtuką. Šio mėnesio reitinge ji užėmė 10 vietą.

Keliones siūlanti KelioniuAkademija.lt kyla per dvidešimt keturias pozicijas į 59 vietą, o tai yra aukščiausia pozicija reitingo istorijoje.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja padangų parduotuvė Melga.lt, kuri kyla per keturiasdešimt penkias pozicijas į 77 vietą.

Baldų elektroninė parduotuvė Baldoteka.lt sugrįžta į reitingą po trisdešimt septynių mėnesių 98 vietoje ir tai yra aukščiausia šios parduotuvės pozicija reitinge.

Virtuali greito apsipirkimo erdvė Trobos.lt taip pat gerina savo rekordą reitinge ir kyla per šešiolika pozicijų į 116 vietą.

Šio mėnesio reitinge debiutuoja šešios naujos internetinės parduotuvės. Aukščiausią poziciją tarp jų užėmė 161 vietoje debiutuojanti elektroninė baldų parduotuvė Rikveda.lt.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2022 metų balandžio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 287 elektroninės parduotuvės.

2022 metų balandžio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.