Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2023 m. birželio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Pigu.lt ir toliau išlieka populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitingo lydere.

Loterijų namai internete Loto.lt kyla per vieną poziciją į 4 vietą, o tai yra aukščiausia pozicija šios svetainės dalyvavimo reitinge istorijoje.

Go3.lt televizija kyla per vieną poziciją į 5 vietą reitinge.

Avalynės parduotuvė internete Eavalyne.lt kyla per vieną poziciją į 9 vietą reitinge. Paskutinį kartą šioje pozicijoje parduotuvė buvo lygiai prieš metus.

Bilietais į renginius internetu prekiaujanti Bilietai.lt kyla per dešimt pozicijų į 12 vietą reitinge ir taip gerina savo rekordą. Kita bilietus į renginius internetu siūlanti svetainė Kakava.lt kyla per septynias pozicijas į 38 vietą ir taip pat gerina savo rekordą reitinge.

Savo rekordą antrą mėnesį iš eilės gerina grožio paslaugas internetu siūlanti Treatwell.lt, kuri kyla per šešias pozicijas į 25 vietą. Antrą mėnesį iš eilės savo rekordą taip pat gerina ir Airguru.lt internetinė parduotuvė, kuri kyla per keturias pozicijas į 47 vietą.

Sporto prekių prekybos tinklo Sportland.lt elektroninė parduotuvė kyla per keturias pozicijas į 61 vietą reitinge, kuri yra aukščiausia pozicija nuo dalyvavimo reitinge pradžios.

Interneto parduotuvė Hiatus.lt demonstruoja didžiausią šuolį aukštyn ir kyla per septyniasdešimt devynias pozicijas į 104 vietą reitinge.

Moteriškų drabužių parduotuvė internete Diavolesa.lt gerina savo rekordą ir per devyniolika pozicijų kyla į 125 vietą reitinge.

Šventinės atributikos internetinė parduotuvė Partyinbox.lt kyla per dvidešimt vieną poziciją į 130 vietą.

Prieš mėnesį reitinge debiutavusi elektroninė parduotuvė Printera.lt kyla per dvylika pozicijų į 209 vietą.

Statybinių medžiagų interneto parduotuvė Perkistatai.lt kyla per keturias pozicijas į 221 vietą reitinge.

Namų dekoro prekių internetinė parduotuvė Torvi.lt kyla per šešias pozicijas į 230 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2023 metų birželio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 235 interneto parduotuvės.

2023 metų birželio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje
2023 metų birželio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.