Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2023 m. liepos mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Atnaujintame populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitinge Pigu.lt ir toliau išlieka 1 vietoje.

Mobilaus ryšio, interneto ir televizijos paslaugas siūlanti Telia.lt kyla per tris pozicijas į 3 vietą. Į šią poziciją ši elektroninė parduotuvė sugrįžta po devynių mėnesių pertraukos.

Taip pat per tris pozicijas aukštyn kyla ir prekybos centras internete Varle.lt, kuris šio mėnesio reitinge užima 5 vietą.

Dar vieno telekomunikacijų operatoriaus Tele2.lt internetinė parduotuvė kyla per vieną poziciją į 6 vietą. Tai irgi sugrįžimas į šią poziciją po devynių mėnesių pertraukos.

Bilietus į renginius internetu siūlanti Bilietai.lt vėl gerina savo rekordą ir pirmą kartą istorijoje patenka į pirmąjį reitingo dešimtuką. Šį mėnesį ši elektroninė parduotuvė kyla per tris pozicijas į 9 vietą.

Vaistinė internete Eurovaistine.lt kyla per vieną poziciją į 10 vietą reitinge ir taip susigražina kategorijos lyderės poziciją.

Sporto prekių interneto parduotuvė Decathlon.lt kyla per dvi pozicijas į 38 vietą reitinge.

Trečią mėnesį reitinge dalyvaujanti Pirmi.lt parduotuvė internete kyla per penkiasdešimt septynias pozicijas į 55 vietą.

Šio mėnesio reitinge debiutuoja penkios elektroninės parduotuvės. Aukščiausią poziciją tarp jų užėmė automobilių dalimis prekiaujanti Srotas24.lt, kuri debiutuoja 71 vietoje.

Sinerta.lt internetinė parduotuvė kyla per dvylika pozicijų į 112 vietą reitinge ir taip gerina savo rekordą.

Moteriškų drabužių parduotuvė Diavolesa.lt trečią mėnesį iš eilės gerina savo pozicijas reitinge. Ši mėnesi ji kyla per devynias pozicijas į 116 vietą.

Automobilių dalių internetinė parduotuvė Autoplikis.lt demonstruoja didžiausią šuolį aukštyn ir kyla per šešiasdešimt tris pozicijas į 121 vietą reitinge.

Savo rekordą vėl gerina ir trečią mėnesį reitinge dalyvaujanti Printera.lt, kuri kyla per penkiasdešimt vieną poziciją į 160 vietą.

Lietuvoje pagaminta patalyne ir miego aksesuarais prekiaujanti Bedroommood.com po kelių mėnesių pertraukos sugrįžta į reitingą 206 vietoje, o tai yra aukščiausia pozicija šios svetainės istorijoje.

Perkistatai.lt statybinių medžiagų parduotuvė internete kyla per dvi pozicijas į 221 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2023 metų liepos mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 226 interneto parduotuvės.

2023 metų liepos mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje
2023 metų liepos mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.