Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2021 m. balandžio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Atnaujinto populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje balandžio mėnesio reitingo lyderių trejetukas nekinta. Nors ir toliau mažėjant atotrūkiui, Pigu.lt sugeba išsaugoti lyderės poziciją.

Avalynės elektroninė parduotuvė Eavalyne.lt ir toliau gerina savo rezultatus ir kyla per vieną poziciją į 4 vietą reitinge, o tai yra aukščiausia šios parduotuvės pozicija reitinge.

Savo rezultatus gerina ir Telia.lt, kuri kyla per dvi pozicijas į 6 vietą reitinge ir po pertraukos tampa lydere tarp telekomunikacijų operatorių interneto parduotuvių.

Po mėnesio pertraukos į pirmąjį dešimtuką sugrįžta Eurovaistine.lt, kuri kyla per dvi pozicijas į 9 vietą ir išlieka interneto vaistinių lydere.

Internetinė parduotuvė MokiVezi.lt toliau sėkmingai kyla aukštyn kiekvieną mėnesį nuo dalyvavimo reitinge pradžios sausio mėnesį. Ši mėnesį ji kyla per dvi pozicijas į 19 vietą.

Savo rezultatus taip pat gerina ir Traukiniobilietas.lt, kuri kyla per devynias pozicijas į 25 vietą.

Mados prekių e-parduotuvė Modivo.lt kyla per septynias pozicijas į 30 vietą, o tai yra aukščiausia šios parduotuvės pozicija nuo lapkričio mėnesio, kai ji buvo įtraukta į reitingą.

Benu.lt internetinė vaistinė taip pat gerina savo rekordą ir kyla per penkioliką pozicijų į 38 vietą.

Kino bilietais prekiaujanti ForumCinemas.lt kyla per šešiasdešimt pozicijų aukštyn į 55 vietą reitinge, o tai yra aukščiausia jos pozicija reitinge šiais metais. Tuo pačiu šis pokytis yra ir didžiausias šuolis aukštyn šio mėnesio reitinge.

Draudimą internetu siūlanti Draudimas.lt gerina savo rezultatą ir kyla per vienuolika pozicijų į iki šiol aukščiausią 61 vietą.

Tokį patį šuolį aukštyn demonstruoja kompiuterinių žaidimų ir konsolių internetinė parduotuvė Baitukas.lt, kuri kyla į 66 vietą. Tai yra antras mėnuo, kai ši svetainė yra įtraukta į reitingą.

Šio mėnesio reitinge debiutuoja viena interneto parduotuvė, o dar dvi sugrįžta į reitingą po pertraukos. Aukščiausią poziciją tarp jų užėmė kelionių, skrydžių ir viešbučių interneto parduotuvė TezTour.lt.

Kito kelionių organizatoriaus Novaturas.lt elektroninė parduotuvė gerina savo pozicijas ir kyla per devynias pozicijas į 75 vietą.

Poilsio ir viešbučių paslaugų internetinė parduotuvė NoriuNoriuNoriu.lt kyla per dvidešimt tris pozicijas į 95 vietą.

Praėjusį mėnesį debiutavusi Diguva.lt kyla per septynias pozicijas į 150 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2021 metų balandžio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 153 elektroninės parduotuvės.

2021 metų balandžio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.