Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2021 m. birželio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Nors ir mažėjant atotrūkiui, Pigu.lt ir toliau išlieka populiariausia interneto parduotuve Lietuvoje.

Pirmas pokytis fiksuojamas Tele2.lt pozicijoje. Ši interneto parduotuvė po penkiolikos mėnesių pertraukos sugrįžta į 3 vietą reitinge ir tampa kategorijos lydere.

Po mėnesio pertraukos į 6 vietą sugrįžta ir kito telekomunikacijų operatoriaus Telia.lt interneto svetainė.

Aprangos ir avalynės interneto parduotuvė AboutYou.lt taip pat kyla per vieną poziciją aukštyn į 7 vietą.

Buities ir namų elektronikos parduotuvė TopoCentras.lt kyla per dvi pozicijas į 8 vietą.

Šio mėnesio reitinge debiutuoja dvi naujos internetinės parduotuvės. Aukščiausią poziciją užėmė 13 vietoje debiutuojanti mados prekių interneto parduotuvė Zalando.lt.

Poilsinių kelionių ir skrydžių elektroninė parduotuvė TezTour.lt kyla per aštuonias pozicijas į 25 vietą ir gerina savo rekordą per visą reitingų istoriją.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja Bilietai.lt internetinė parduotuvė, kuri kyla per penkiasdešimt devynias pozicijas į 34 vietą.

Savo rekordus taip pat gerina ir statybinių prekių interneto parduotuvė Lemora.lt, kuri kyla per penkioliką pozicijų į 46 vietą.

Grožio paslaugų svetainė Treatwell.lt kyla per keturias pozicijas į iki šiol aukščiausią 51 vietą reitinge.

Poilsį ir pramogas Lietuvoje siūlanti MakaliausLietuva.lt kyla per dvidešimt septynias pozicijas į 67 vietą reitinge, o tai yra aukščiausia pozicija per visą dalyvavimo reitinge istoriją.

Savo rekordą gerina ir prieš mėnesį reitinge debiutavusi Butikas.lt, kuri kyla per dvi pozicijas į 146 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2021 metų gegužės mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 155 elektroninės parduotuvės.

2021 metų birželio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.