Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2023 m. gegužės mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Prekybos centras internete Pigu.lt ir toliau išlaiko lyderės poziciją atnaujintame populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje reitinge.

Pirmasis pokytis fiksuojamas 3 vietoje, į kurią kyla per vieną poziciją internetinė parduotuvė Topocentras.lt.

Aukštyn per dvi pozicijas į 4 vietą kyla Telia.lt interneto parduotuvė.

Taip pat per dvi pozicijas aukštyn kyla ir Loto.lt, kuri šio mėnesio reitinge užima 5 vietą. Ši svetainė gerina savo rekordą reitingo istorijoje.

Telekomunikacijų operatoriaus Tele2.lt elektroninė parduotuvė kyla per dvi pozicijas į 7 vietą.

Internetinė vaistinė Gintarine.lt kyla per vieną poziciją į 9 vietą ir tampa kategorijos lydere.

Avalynės interneto parduotuvė Eavalyne.lt kyla per dvi pozicijas į 10 vietą ir po beveik metų pertraukos sugrįžtą į pirmąjį dešimtuką.

Elektroninė parduotuvė Mokivezi.lt kyla per dvylika pozicijų į 15 vietą ir taip gerina savo rekordą reitinge. Savo rekordą taip pat gerina ir Depo-diy.lt parduotuvė internete, kuri kyla per dvidešimt penkias pozicijas į 28 vietą reitinge.

Grožio paslaugų interneto parduotuvė Treatwell.lt kyla per dešimt pozicijų į 31 vietą ir taip gerina savo rekordą reitinge.

Keliones siūlanti Airguru.lt kyla per šešiasdešimt dvi pozicijas į 51 vietą. Tuo tarpu kita kelionių parduotuvė Zigzag.lt demonstruoja didžiausią šuolį aukštyn ir kyla per šimtą penkiasdešimt penkias pozicijas į 109 vietą.

Internetinė parduotuvė Simitri.lt gerina savo rekordą ir kyla per devyniasdešimt dvi pozicijas į 119 vietą.

Savo rekordą taip pat gerina ir internetinė moteriškų drabužių parduotuvė Diavolesa.lt, kuri kyla per keturiasdešimt vieną poziciją į 144 vietą.

Temine šventine atributika ir dekoracijomis prekiaujanti Partyinbox.lt elektroninė parduotuvė kyla per trisdešimt tris pozicijas į 151 vietą.

Statybines medžiagas internetu siūlanti Perkistatai.lt po pertraukos sugrįžta į reitingą 225 vietoje.

Sportinės aprangos moterims interneto parduotuvė Gymglamour.lt kyla per 69 pozicijas į 231 vietą.

Namų dekoro prekių parduotuvė internete Torvi.lt gerina savo rekordą ir kyla per šešiasdešimt šešias pozicijas į 236 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2023 metų gegužės mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 236 interneto parduotuvės.

2023 metų gegužės mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje
2023 metų gegužės mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.