Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2021 m. spalio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Jau keturis metus lyderio pozicijos neužleidžianti Pigu.lt nors ir toliau mažėjant atotrūkiui vis dar išlieka populiariausia interneto parduotuve Lietuvoje.

Savo pozicijas išlaiko ir kitos į populiariausiųjų penketuką patenkančios elektroninės parduotuvės. Pirmasis pokytis fiksuojamas 6 vietoje, į kurią iš vienuoliktos pozicijos kyla Zalando.lt ir tai yra aukščiausia šios internetinės parduotuvės pozicija nuo birželio mėnesio, kai svetainė buvo įtraukta į reitingą. Tuo pačiu ji perima ir specializuotų aprangos elektroninių parduotuvių kategorijos lyderės poziciją.

Internetinių vaistinių kategorijos lyderė Eurovaistine.lt po dviejų mėnesių pertraukos kyla per dvi pozicijas ir sugrįžta į 10 vietą reitinge.

Poilsinių kelionių ir paskutinės minutės pasiūlymų elektroninė parduotuvė AirGuru.lt vėl gerina savo rekordą reitinge ir kyla per trisdešimt dvi pozicijas į 52 vietą.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja padangų elektroninė parduotuvė Melga.lt. Ji kyla per keturiasdešimt vieną poziciją į 59 vietą.

Šio mėnesio reitinge debiutuoja dvi naujos bei po pertraukos į reitingą sugrįžta dar dvi elektroninės parduotuvės. Aukščiausią poziciją tarp jų užima laisvalaikio drabužius internetu siūlanti Audimas.lt internetinė parduotuvė. Ji debiutuoja 65 reitingo vietoje.

Savo rekordą gerina ir praėjusį mėnesį reitinge debiutavusi Multikino.lt. Ši svetainė kyla per penkias pozicijas į 81 vietą.

Praėjusį mėnesį reitinge debiutavusi elektroninė parduotuvė Vabaliukas.lt kyla per tris pozicijas į 149 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2021 metų spalio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 156 elektroninės parduotuvės.

2021 metų spalio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.