Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2020 m. vasario mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Lietuviškų elektroninių parduotuvių lyderė Pigu.lt ir toliau išsaugo savo pozicijas atnaujintame populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje vasario mėnesio reitinge.

Savo pozicijas reitinge išsaugo ir kiti lyderiai. Pirmasis pokytis fiksuojamas 8 vietoje, į kurią per vieną poziciją kyla statybos bei remonto ir kitų prekių namams internetinė parduotuvė Ermitazas.lt. Į šią poziciją ši svetainė sugrįžta po penkių mėnesių pertraukos.

Po dviejų mėnesių pertraukos į 9 vietą sugrįžta telekomunikacijų operatoriaus interneto parduotuvė Bite.lt. Ši svetainė gerina savo rezultatą per dvi pozicijas.

Geriausią savo poziciją per visą reitingų istoriją demonstruoja internetinė vaistinė Gintarine.lt, kuri kyla per tris pozicijas į 13 vietą.

Daugiausiai lankytojų simpatijų sulaukusi maisto ir kasdienių prekių interneto parduotuvė Barbora.lt ir toliau išlieka 14 vietoje, o jos konkurentė Rimi.lt debiutuoja reitingo 32 vietoje.

Didžiausią šuolį aukštyn reitinge demonstruoja Sizeer.lt avalynės ir aprangos elektroninė parduotuvė, kuri kyla per aštuonias pozicijas į 36 vietą ir tai yra geriausias rezultatas nuo rugsėjo mėnesio.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2020 metų vasario mėnesio elektroninių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto bei socialinių tinklų sekėjų duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 88 parduotuvės.

2020 vasaris - Populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.