Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2022 m. sausio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

2022 metus Pigu.lt pradeda kaip vis dar populiariausia interneto parduotuvė Lietuvoje.

Pirmasis pokytis fiksuojamas reitingo 4 vietoje, į kurią iš penktosios vietos kyla prekybos centras internete Varle.lt.

Tele2.lt elektroninė parduotuvė kyla per vieną poziciją ir po mėnesio pertraukos sugrįžta į 6 vietą.

Maisto prekių kategorijos lyderė Barbora.lt kyla per penkias pozicijas į 12 vietą reitinge. Tai yra aukščiausia pozicija nuo 2020 metų pabaigos.

Knygas internetu siūlanti Knygos.lt kyla per vieną poziciją į 13 vietą ir tai yra aukščiausia šios svetainės pozicija per visą dalyvavimo reitinge istoriją.

Savo rekordą taip pat gerina ir batų parduotuvė Danija.lt, kuri kyla per aštuoniolika pozicijų į 44 vietą.

Kavos aparatų ir kavos parduotuvė KavosDraugas.lt kyla per tris pozicijas į 50 vietą ir taip pakyla į aukščiausią savo poziciją per reitingų istoriją.

Per trisdešimt šešias pozicijas į 60 vietą kyla KelioniuAkademija.lt ir taip pagerina savo rekordą reitinge.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja BerryBaldai.lt, kuri kyla per keturiasdešimt pozicijų į 81 vietą.

Šį mėnesį į reitingą po pertraukos 114 vietoje sugrįžta remontui ir statybai skirtomis prekėmis prekiaujant Jsm.lt. Taip pat reitinge debiutuoja ir dvi naujos elektroninės parduotuvės iš kurių aukščiausią vietą užima 120 vietoje debiutuojanti kosmetikos elektroninė parduotuvė Inbeauty.lt.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2022 metų sausio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 165 elektroninės parduotuvės.

2022 metų sausio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.