Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2022 m. liepos mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Nors ir mažėja atotrūkis nuo kitų reitingo dalyvių, tačiau Pigu.lt ir toliau išlieka lydere atnaujintame populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje liepos mėnesio reitinge.

Po mėnesio pertraukos į 3 vietą sugrįžta Telia.lt internetinė parduotuvė, kuri kyla per vieną poziciją.

TopoCentras.lt elektroninė parduotuvė kyla per dvi pozicijas į 4 vietą. Į šią poziciją ji sugrįžta po devyniolikos mėnesių pertraukos.

Per vieną poziciją kyla aukštyn ir po mėnesio pertraukos į 6 vietą taip pat sugrįžta prekybos centras internete Varle.lt.

Loterijų namai internete Loto.lt kyla per tris pozicijas į 8 vietą ir po mėnesio pertraukos vėl sugrįžta į pirmąjį dešimtuką.

Bite.lt interneto parduotuvė kyla per vieną poziciją į 9 vietą.

MokiVezi.lt parduotuvė internete gerina savo rekordą reitinge ir kyla per šešias pozicijas į 18 vietą.

Savo rekordą taip pat gerina ir bilietų internetinė parduotuvė Kakava.lt, kuri kyla per septynias pozicijas į 45 vietą.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja kompiuteriniais žaidimais ir įranga prekiaujanti Kinect.lt interneto parduotuvė. Ji kyla per aštuoniasdešimt devynias pozicijas į 94 vietą.

Elektroninė parduotuvė 2di.lt kyla per penkiolika pozicijų į 150 vietą. Tai yra aukščiausia pozicija per pastaruosius keturis mėnesius, kai ši parduotuvė dalyvauja reitinge.

Prekes šeimai siūlanti bei prieš mėnesį reitinge debiutavusi interneto parduotuvė Simitri.lt kyla per dvidešimt devynias pozicijas į 160 vietą.

Savo rekordą taip pat gerina ir ketvirtą mėnesį reitinge dalyvaujanti PartyInbox.lt parduotuvė internete. Ji kyla per dvidešimt dvi pozicijas į 162 vietą.

Padangų internetinė parduotuvė PirkitPadangas.lt kyla per dvidešimt septynias pozicijas į 233 vietą ir taip gerina savo rekordą reitinge.

Parfumerijos ir kosmetikos elektroninė parduotuvė Black-orchid.eu kyla per dvidešimt aštuonias pozicijas į 239 vietą.

Piniginėmis prekiaujanti parduotuvė Piniginuke.lt debiutuoja 241 vietoje.

Prieš mėnesį reitinge debiutavusi Manaaki.lt interneto parduotuvė gerina savo rezultatą ir kyla per keturias pozicijas į 286 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2022 metų liepos mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 285 elektroninės parduotuvės.

2022 metų liepos mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.