Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2022 m. rugpjūčio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Didindama atotrūkį populiariausių interneto parduotuvių reitingo lydere ir toliau išlieka Pigu.lt internetinė parduotuvė.

Pirmasis pokytis fiksuojamas 3 vietoje į kurią po aštuonių mėnesių pertraukos sugrįžta Varle.lt elektroninė parduotuvė. Šį mėnesį ji kyla per tris pozicijas.

Į pirmąjį dešimtuką sugrįžta Eurovaistine.lt, kuri kyla per penkias pozicijas į 7 vietą. Tai yra aukščiausia pozicija reitinge per dvidešimt aštuonis mėnesius.

Tuo pačiu į pirmąjį dešimtuką sugrįžta ir internetinė parduotuvė Ermitazas.lt, kuri kyla per keturias pozicijas į 9 vietą. Šioje pozicijoje paskutinį kartą ši parduotuvė buvo prieš aštuoniolika mėnesių.

Savo rekordą fiksuoja ir pirmą kartą į 10 vietą per šešias pozicijas kylanti Autobusubilietai.lt.

Trečią mėnesį iš eilės savo rekordą reitinge gerina bilietų internetinė parduotuvė Kakava.lt, kuri kyla per vieną poziciją į 44 vietą.

Baldų interneto parduotuvė Baldusale.lt kyla per septyniasdešimt aštuonias pozicijas į 70 vietą reitinge ir tai yra aukščiausia šios parduotuvės pozicijas per pastaruosius penkis mėnesius nuo debiuto reitinge.

Black-orchid.eu elektroninė parduotuvė vėl gerina savo rekordą ir kyla per devyniasdešimt tris pozicijas į 146 vietą reitinge. Šis pokytis yra ir didžiausias šio mėnesio šuolis aukštyn tarp visų reitingo dalyvių.

Grožio prekių internetinė parduotuvė Vitrinapro.lt kyla per penkiasdešimt tris pozicijas į 150 vietą reitinge.

Internetinė moteriškų drabužių ir batų parduotuvė Diavolesa.lt kyla per keturiolika pozicijų į 171 vietą reitinge.

PirkitPadangas.lt dar kartą gerina savo rekordą ir kyla per trisdešimt keturias pozicijas į 199 vietą.

Šio mėnesio reitingo 303 vietoje debiutuoja Vestuviniai.eu internetinė parduotuvė.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2022 metų rugpjūčio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 304 elektroninės parduotuvės.

2022 metų rugpjūčio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.