Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2021 m. rugpjūčio mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Atnaujintame populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje rugpjūčio mėnesio reitinge Pigu.lt išlieka reitingo lydere ir toliau ženkliai didina atotrūkį nuo antrosios reitingo pozicijos.

Pirmasis reitingo pokytis fiksuojamas 5 vietoje, į kurią iš aštuntosios kyla AboutYou.lt internetinė parduotuvė. Tai yra aukščiausia šios parduotuvės pozicija reitinge nuo praėjusių metų spalio mėnesio, kai ji buvo įtraukta į reitingą.

Po mėnesio pertraukos į pirmąjį dešimtuką sugrįžta eavalyne.lt interneto parduotuvė. Šį mėnesį ji kyla per vieną poziciją į 10 vietą.

Aprangos elektroninė parduotuvė Zalando.lt gerina savo rekordą ir kyla per dvi pozicijas į 11 vietą.

Internetinė trikotažo produkcijos parduotuvė UtenosTrikotazas.lt kyla per aštuoniasdešimt pozicijų į 25 vietą ir tai yra didžiausias šuolis aukštyn šio mėnesio reitinge.

Grožio paslaugas siūlanti Treatwell.lt jau penktą mėnesį iš eilės gerina savo pozicijas ir šį mėnesį kyla per vieną poziciją į 34 vietą.

Savo rekordą gerina ir kelionės bei poilsį Lietuvoje siūlanti MakaliausLietuva.lt. Ji kyla per šešias pozicijas į 59 vietą.

Restoranų gidas siūlantis galimybę rezervuoti staliuką restorane Meniu.lt kyla per vienuolika pozicijų į 73 vietą.

Trečią mėnesį reitinge dalyvaujanti keliones siūlanti AirGuru.lt gerina savo rekordą ir kyla per dešimt pozicijų į 79 vietą.

Šį mėnesį po septynių mėnesių pertraukos į reitingą sugrįžta bilietus į renginius siūlanti Kakava.lt, kuri užima 91 vietą reitinge.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2021 metų rugpjūčio mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 157 elektroninės parduotuvės.

2021 metų rugpjūčio mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.