Kategorijos
Reitingų apžvalgos

2022 m. vasario mėnesio interneto parduotuvių reitingo apžvalga

Atnaujintame populiariausių interneto parduotuvių Lietuvoje vasario mėnesio reitinge Pigu.lt ir toliau išlaiko lyderės poziciją.

Internetinė parduotuvė TopoCentras.lt kyla per dvi pozicijas ir po dviejų mėnesių pertraukos sugrįžta į 5 vietą reitinge.

Bite.lt elektroninė parduotuvė kyla per vieną poziciją į 7 vietą. Šioje pozicijoje ji taip pat buvo 2020 metų lapkričio mėnesį.

Populiariausia vaistinė internete Eurovaistine.lt kyla per vieną poziciją į 8 vietą. Tokią pat vietą reitinge ši parduotuvė užėmė ir lygiai prieš metus.

Šio mėnesio reitingo 9 vietoje debiutuoja loterijų namai internete Loto.lt, kuri anksčiau veikė kaip Perlas.lt.

Drabužiais internetu prekiaujanti AboutYou.lt kyla per vieną poziciją ir po dviejų mėnesių pertraukos sugrįžta į 10 vietą.

Naudotas automobilių dalis siūlanti RRR.LT interneto parduotuvė kyla per šešias pozicijas į 19 vietą ir gerina savo rekordą reitinge.

Savo rekordą reitinge gerina ir KavosDraugas.lt parduotuvė internete, kuri kyla per tris pozicijas į 47 vietą reitinge.

Didžiausią šuolį aukštyn šio mėnesio reitinge demonstruoja lėktuvų bilietais prekiaujanti Greitai.lt elektroninė parduotuvė, kuri kyla per dvidešimt penkias pozicijas į 70 vietą.

Prieš mėnesį reitinge debiutavusi kosmetikos internetinė parduotuvė Inbeauty.lt gerina savo poziciją reitinge ir kyla per dvi pozicijas į 118 vietą.

Savo pozicijas taip pat gerina ir stogų dangomis prekiaujanti StatybaPigiau.lt, kuri kyla per aštuonias pozicijas į 139 vietą.

Reitingo dalyviai

Šis reitingas sudarytas remiantis 2022 metų vasario mėnesio internetinių parduotuvių pateiktais ar viešai prieinamais lankytojų srauto duomenimis. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt svetainėje. Šio mėnesio reitinge dalyvauja 169 elektroninės parduotuvės.

2022 metų vasario mėnesio populiariausios interneto parduotuvės Lietuvoje

Jei nerandate savo parduotuvės reitingo dalyvių sąraše, pasiūlykite nuorodą ir pradėkite teikti lankytojų srauto duomenis arba susisiekite el. paštu info@internetoparduotuves.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.